Список болезней
Главные новости
Характеристика пластиковых окон
Сегодня нет иного материала, который бы заменил ПВХ при производстве оконных профилей. Все профильные рамы из ПВХ отвечают нужным требованиям качества. Теплопроводимость рам минимальна, т.е.
Переработка отходов пластика железа химикатов строительного мусора и др

Захоронение мусора осуществляется на полигонах, в подземных изоляторах и хранилищах, также промышленные отходы используют для заполнения карьеров при рекультивации.

Проводится активное освоение и внедрение производства без отходов, однако полный переход на безотходное производство на сегодняшний день считается неосуществимой мечтой.

Дисплазия у собак
Когда крупные суставы собаки подвергаются дисплазии, то получает развитие остеоартроз. Это связано с несоответствием трущихся друг о друга поверхностей, которое приводит к непозволительному давлению. 
Последствия маммопластики
Последствия маммопластики
«Делать или не делать?» - вот в чём вопрос... О, как мы все хотим быть красивыми! Порой ради этого женщина может даже лечь под нож... Глядя на знаменитых актрис, ставших гораздо красивее, чем прежде, не без помощи пластического хирурга, дамы начали задумываться о том, чтобы последовать их примеру.
Настало время купить долговечную офисную мебель
Практически во всех компаниях стоит всевозможная офисная мебель. С этим не поспоришь. В любом офисе стоят письменные столы, полки для документов, диваны для посетителей и так далее.
Архив новостей
 • Корректируй фигуру с помощью липосакции
 • Выбирайте ЗАГС и обслуживающий персонал для свадьбы не выходя из дома
 • Обследование и назначение лечения после рака молочной железы
 • Гипофиз
 • Двери из дерева: благородство, изыск, красота

 • Показать все
  Кадендарь
  «     Август 2013    »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Архив новостей
  Архив новостей
 • Тотальная недостаточность клапанного аппарата большой подкожной вены
 • При недостаточности клапанов большой подкожной вены
 • Лечебный и профилактический эффект у больных
 • В острой стадии венозного тромбоза
 • Повышая венозный тонус
 • Методика лечения тромболитической смесью
 • Перед началом трансфузии стрептокиназы
 • Тромболитическая терапия
 • Перед процедурой кожу тщательно протирают
 • Более выраженной, чем у гепарина, антикоагулянтной активностью отличаются гирудин

 • Показать все
  Сомнамбулізм


  Більшість людей навіть і не думають про безсоння, та і не знають, що це таке. Тільки, ті, що не раз рахували слоненят вночі знають, як це неприємно, коли сон не приходить вчасно. Досить складно людині, яка не виспалась вночі вставати рано і вирушати на роботу. Людина без сну стає роздратованою та не урівноваженою. Причинами того, що сон відступив може бути і роздратованість, і переживання, також сон порушується через надмірну збудженість, радість. Можуть також впливати на сон і зміни в атмосфері, Місяць, що світить у вікно, сильний вітер чи гроза. Але результат завжди один – людина встає вранці втомлена і роздратована, безсила і песимістично настроєна. Часті недоспані ночі приводять до того, що людина починає страждати на сомнамбулізм.

  Стан людини, яка не може заснути вночі або розмовляє та крутиться всю ніч, називають сомнамбулізмом або лунатизмом. Такий стан людини не досить добре вивчений, відомо, що лунатизм може бути генетичною хворобою.

  Також лунатизм може загострюватися коли Місяць повний. Сомнамбулізм частіше турбує дітей, такий стан може бути до 30 років. Якщо людину підняти на ноги під час глибокого повільного сну, то так можна викликати стан сомнамбулізму штучно. Людина дивиться, але нічого не бачить і не розуміє, не може розрізнити реальність від сну. На ранок нічого не пам’ятає, а пригадати не вдається.

  Люди, що страждають сомнамбулізмом, піднімаються з ліжка під час повільного сну, щось розповідають, можуть сходити до холодильника, поїсти, випити води, на перший погляд здається, що така людина все розуміє, коли їм задають питання, вони навіть нормально на них відповідають. Але насправді вони перебувають у своєму світі, вони не підсвідомо діють і про свої мандри нічого не підозрюють, тільки з слів очевидців. Досить часто буває, що лунатики замість того, щоб повернутися до ліжка, виходять у вікно чи на сходи.

  Коли лунатики починають ходити, не можна їх різко будити, голосно говорити, потрібно досить спокійно повернути їх до ліжка, якщо вони говоритимуть, то не перечити їм, з усім погоджуйтесь. Якщо досить часто таке повторюється, то звичайно потрібно звернутися за допомогою до психотерапевта. Часто сомнамбулізм спричинюють внутрішні конфлікти, що розігріваються у півсвідомості людини. З такого стану без допомоги спеціаліста досить складно вибратись. Також лунатизмом страждають люди, яким по життю складно відстоювати свою точку зору, яких пригнічує їхня нерішучість і слабкість. Вольові та рішучі люди не знають такого стану. Але також відомо, коли людям, що страждають сомнамбулізмом, вдається виспатися, то і напади повторюються рідше.