Список болезней
Главные новости
Характеристика пластиковых окон
Сегодня нет иного материала, который бы заменил ПВХ при производстве оконных профилей. Все профильные рамы из ПВХ отвечают нужным требованиям качества. Теплопроводимость рам минимальна, т.е.
Переработка отходов пластика железа химикатов строительного мусора и др

Захоронение мусора осуществляется на полигонах, в подземных изоляторах и хранилищах, также промышленные отходы используют для заполнения карьеров при рекультивации.

Проводится активное освоение и внедрение производства без отходов, однако полный переход на безотходное производство на сегодняшний день считается неосуществимой мечтой.

Дисплазия у собак
Когда крупные суставы собаки подвергаются дисплазии, то получает развитие остеоартроз. Это связано с несоответствием трущихся друг о друга поверхностей, которое приводит к непозволительному давлению. 
Последствия маммопластики
Последствия маммопластики
«Делать или не делать?» - вот в чём вопрос... О, как мы все хотим быть красивыми! Порой ради этого женщина может даже лечь под нож... Глядя на знаменитых актрис, ставших гораздо красивее, чем прежде, не без помощи пластического хирурга, дамы начали задумываться о том, чтобы последовать их примеру.
Настало время купить долговечную офисную мебель
Практически во всех компаниях стоит всевозможная офисная мебель. С этим не поспоришь. В любом офисе стоят письменные столы, полки для документов, диваны для посетителей и так далее.
Архив новостей
 • Корректируй фигуру с помощью липосакции
 • Выбирайте ЗАГС и обслуживающий персонал для свадьбы не выходя из дома
 • Обследование и назначение лечения после рака молочной железы
 • Гипофиз
 • Двери из дерева: благородство, изыск, красота

 • Показать все
  Кадендарь
  «     Август 2013    »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Архив новостей
  Архив новостей
 • Тотальная недостаточность клапанного аппарата большой подкожной вены
 • При недостаточности клапанов большой подкожной вены
 • Лечебный и профилактический эффект у больных
 • В острой стадии венозного тромбоза
 • Повышая венозный тонус
 • Методика лечения тромболитической смесью
 • Перед началом трансфузии стрептокиназы
 • Тромболитическая терапия
 • Перед процедурой кожу тщательно протирают
 • Более выраженной, чем у гепарина, антикоагулянтной активностью отличаются гирудин

 • Показать все
  Чи потрібно лікувати молочні зуби?


  Якщо в дитини здорові зуби, то вона і почуває себе добре, вона усміхнена й щаслива. Саме дихальна система дитини та шлунково-кишковий тракт залежать від стану молочних зубів. Зуби, хворі на карієс можуть стати причиною хвороб верхніх дихальних шляхів, так як карієс це інфекція. Якщо у дитини болять зуби, то вона в результаті не зможе нормально жувати, що й приведе до проблем з шлунком.

  Більшість батьків не звертають уваги на стан молочних зубів у своїх дітей, адже вони вважають, що однак зуби будуть мінятись, навіщо зараз забивати цим голову. Але як вони помиляються! Якщо молочні зуби у дитини хворі, то це обов’язково потрібно лікувати, так як хвороба молочних зубів, якщо її вчасно не вилікувати, може вплинути на ріст уже постійних зубів. Саме тому необхідно стежити за станом молочних зубів і берегти їх аж до появи нових.

  Перший крок до красивої і здорової посмішки – це якісна та регулярна гігієна порожнини рота.

  З першого року життя батьки повинні слідкувати за зубками дитини. Вибирати першу зубну щітку потрібно м’яку, зуби чистити двічі на день і без пасти. Чистити потрібно навіть дітям, що п’ють грудне молоко. Уже з двохрічного віку дитину необхідно познайомити з дитячим стоматологом, для того щоб при необхідності професійно вирішити проблеми з молочними зубами.

  Частіше за все молочні зуби хворіють карієсом, пульпітом та періодонтитом.

  Карієс руйнує тверду частину зуба, спочатку робиться невелика порожнина, але вона досить швидко збільшується, руйнуючи весь зуб. Найчастіше карієс починається у дітей, які часто їдять солодке, а гігієна відсутня. Ще карієс буває пришийковий, що руйнує емаль зуба біля самих ясен. Зуб робиться м’яким і може зламатися досить швидко. Карієс площинний – це коли по всій площі молочного зуба емаль стає крихкою. Блискавичний карієс так і назвали через його темпи розвитку, за одну ніч може підпухнути щічка дитини, а батьки про наявність карієса могли і не підозрювати.

  Карієс потрібно лікувати тільки-но він з’явиться, так як він дуже швидко розвивається і доходить до пульпи, що приводить до процесу, що називається пульпітом. Якщо не зайнятися лікуванням пульпіту, то він через корінь зуба дійде до кіски і почнеться періодонтит. А тут один вихід, вже тільки видалення зуба. Отже все потрібно лікувати вчасно і на професійному рівні. Чим більше запущений процес – тим сильніший біль і складніше лікувати зуб. Якщо молочні зуби не лікувати, то їх приходиться видаляти, а якщо їх видаляють зарано, то це може привести до того, що щелепа буде відставати в рості, в результаті постійним зубам не буде місця для нормального росту. А тоді виникають проблеми з прикусом, а далі потрібно ставити пластинки, брекети. Тому слід піклуватися вчасно про здоров’я молочних зубів дітей, щоб на майбутнє уникнути низки нікому не потрібних проблем.

  Здоровье всегда нужно беречь и не принимать различные препараты без рекомендаций врачей. Но что интересно бывают и исключения.