Список болезней
Главные новости
Характеристика пластиковых окон
Сегодня нет иного материала, который бы заменил ПВХ при производстве оконных профилей. Все профильные рамы из ПВХ отвечают нужным требованиям качества. Теплопроводимость рам минимальна, т.е.
Переработка отходов пластика железа химикатов строительного мусора и др

Захоронение мусора осуществляется на полигонах, в подземных изоляторах и хранилищах, также промышленные отходы используют для заполнения карьеров при рекультивации.

Проводится активное освоение и внедрение производства без отходов, однако полный переход на безотходное производство на сегодняшний день считается неосуществимой мечтой.

Дисплазия у собак
Когда крупные суставы собаки подвергаются дисплазии, то получает развитие остеоартроз. Это связано с несоответствием трущихся друг о друга поверхностей, которое приводит к непозволительному давлению. 
Последствия маммопластики
Последствия маммопластики
«Делать или не делать?» - вот в чём вопрос... О, как мы все хотим быть красивыми! Порой ради этого женщина может даже лечь под нож... Глядя на знаменитых актрис, ставших гораздо красивее, чем прежде, не без помощи пластического хирурга, дамы начали задумываться о том, чтобы последовать их примеру.
Настало время купить долговечную офисную мебель
Практически во всех компаниях стоит всевозможная офисная мебель. С этим не поспоришь. В любом офисе стоят письменные столы, полки для документов, диваны для посетителей и так далее.
Архив новостей
 • Корректируй фигуру с помощью липосакции
 • Выбирайте ЗАГС и обслуживающий персонал для свадьбы не выходя из дома
 • Обследование и назначение лечения после рака молочной железы
 • Гипофиз
 • Двери из дерева: благородство, изыск, красота

 • Показать все
  Кадендарь
  «     Август 2013    »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Архив новостей
  Архив новостей
 • Тотальная недостаточность клапанного аппарата большой подкожной вены
 • При недостаточности клапанов большой подкожной вены
 • Лечебный и профилактический эффект у больных
 • В острой стадии венозного тромбоза
 • Повышая венозный тонус
 • Методика лечения тромболитической смесью
 • Перед началом трансфузии стрептокиназы
 • Тромболитическая терапия
 • Перед процедурой кожу тщательно протирают
 • Более выраженной, чем у гепарина, антикоагулянтной активностью отличаются гирудин

 • Показать все
  Що найчастіше викликає неврози у дітей


  Останні десятиліття в світі все так швидко розвивається, в наш мозок потрапляє дуже багато інформації, ми навіть не можемо іноді її переварити, через це порушується сон, нервова система стає слабкою та вразливою. А уявіть як складно дітям. Вони все набагато швидше сприймають, все в більшій кількості запам’ятовують. Зараз дуже багато стало дітей неспокійних, роздратованих. Майже кожна мама знає, як складно вкласти дитину в ліжко спати чи то в обід, чи в вечері. На це мами витрачають досить багато зусиль, а маля водить оченятами і навіть не збирається спати. На такий неспокійний стан впливає в першу чергу шалений ритм життя самих батьків, постійний біг на місці, шум. Та велике значення в поведінці дитини відіграє телебачення та комп’ютерні ігри. Починається все з малого, мама просто прагне хоча б чимось зайняти шустре дитя. І в неї виходить. Включивши малюкові телевізор вона розв’язує собі руки. Та чи не пошкодує вона про це? Вже через деякий час вона не зможе відірвати дитину від перегляду безкінечних мультфільмів. Вийти на прогулянку дитяті вже не цікаво, його повністю поглинув телевізор. Звичайно, це все досить боляче читати, кожна мама думає, що вона не така, вона любить своє чадо найбільше в світі і не допустить такого. Хай краще не допустить. Бо коли дитина досить часто дивиться телевізор, а потім з двох років уже сидить за комп’ютером, щось розмальовує чи складає пазли, то уявіть, що буде далі? Так, зараз діти розбираються в усьому на багато краще ніж деякі дорослі, з цим не посперечаєшся. Але давайте задумаємося про здоров’я наших дітей. Зупиніться, мами, ваші справи не такі важливі, як здоров’я дітей. Доки дитина ще не зовсім зіпсована і знервована все можна повернути в необхідне русло. Більше любові, більше уваги, більше тепла, більше свіжого повітря – і, повірте, так ваша дитина буде себе почувати і щасливішою, і спокійнішою, і вам дасть час зайнятися собою.

  Та якщо вже у дитини спостерігаються неврози, то дитині потрібне лікування. Іноді дітям можуть допомогти препарати рослинного походження, часто тільки психотерапія. Досить дієвим в лікуванні неврозів є валеріана лікарська, також меліса, звіробій, квіти липи. Від нервового збудження та безсоння можна вдома приготувати дітям такий відвар: корінь валеріани, меліса, звіробій, шишки хмелю все змішують, беруть одну ложку суміші та заливають склянкою холодної води. Залишити суміш залитою необхідно на 12 годин. Ще одну ложку такої суміші заливають склянкою окропу та настоюють 15 хвилин, зверху треба обов’язково закривати. Обидві суміші, холодну та гарячу, змішують. Одну чи дві склянки розділяють на день і дають пити дитині. Більше свіжого повітря, мінімум телебачення, максимум тепла та уваги і за десять днів нервова система дитини прийде в норму.